Szanowni Państwo!
 
 
Witamy serdecznie w Spiżarni Pełnej Smaków Zakładu Przetwórstwa Owoców i Warzyw "WOJNA". Nasza firma powstała w 1987 roku jako firma rodzinna. Od początku naszej działalności skupiamy się na jakości naszych produktów i działalności w poszanowaniu środowiska naturalnego.

Oferujemy szeroki asortyment produktów dostępny w większości sieci handlowych. Cechami wyróżniającymi nasze wyroby to wysoka jakość w połączeniu z przystępnymi cenami.
Nasza firma łączy tradycję z nowoczesnością. Przetwory produkowane są z najlepszych surowców wyłącznie od sprawdzonych, polskich rolników, a tradycyjne receptury łączą się z nowoczesnymi metodami produkcji. Najważniejsze dla nas jest dbanie o zadowolenie klientów, dlatego staramy się, aby nasze przetwory były jak z domowej spiżarni – smaczne i zdrowe!

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Dąbrowa, 30 km od Częstochowy. Nasz zakład produkcyjny podlega stałym modernizacjom, posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz własną flotę transportową. Dbamy o to, aby wyprodukować i dostarczyć towar w możliwie najkrótszym czasie.

[]
[] [] [] [] [] []
© & ® 1987-2021 WOJNA | ver 2.0 2013 | designed by Olo
Zakład Produkcyjno-Handlowy "WOJNA" Sp. z o.o. Dąbrowa 10, 42-110 Popów, tel. +48 343 177 311, fax. +48 343 177 417